Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

()
Początkujacy
"To się porobiło 2"
Suuuuper..na to liczyłem. Ja o gruszce a reszta o pietruszce. Hihihi, powiem tak: fakt że czepiacie się avtara świadczy najprawdopodobniej, że czytanie mojego posta znudziło obydwu Panów po przeczytyniu kilku pierwszych zdań, a do sedna zabrakło kolejnych kilku.

Hmm, nie? W takim razie mylę się; ekipa przeczytała wszystko tyle że uprawia w pracy proceder o którym pisałem.
"NIE PAMIĘTA WÓŁ, JAK CIELĘCIEM BOŁ".

Moi drodzy, to, że w weekend cyknąłem kilka fotek Kacprowi w salonie Lelka w Opolu nie świadczy o zamiłowaniu do drogich fur ani o próbie lansu. A wy gdzie zabieracie swoje dzieciaki lub dzieciaki rodzeństwa? Hmmm, a może lepiej się do nich nie przyznawać bo laski już na faceta z dzieckiem nie spojrzą?
Zaś komentarze świadczą o baaaardzo emocjonalnym i nieprzemyślanym podejściu..do autora, nie zaś do tematu posta i pytań zadanych pod koniec.
Hmm, nie łapiecie? Heh, to czemu piszecie w komentach laseczek że ma piękne oczka, kiedy świeci golizną od samego avataru a w galerii ma większoć fotek robionych przez.. narzeczonego?
"O to się nie pyta"..tak? Nie napiszecie też jej..czemu nie widać jej aktywności na forum, nikomu nigdy nic nie poradziła, video..pusto.., grupy..pusto..? Hihi, stąd biorą się rozwody..nie potraficie zadawać trudnych pytań bo jest łatwiej..
Młodzi ogónie nie potrafią rozmawiać tylko wykrzykiwać racje z tego co widzę po swoich znajomych..ale, każdy może mieć strsa,nie?

Oj..wykształcenia się czepilista..faaaajnie. Wieta, studia uczą myślenia..ale w PL od myślenia do dostania pracy w fachui zarabiania godziwych pieniędzy..jest kilka lat bezpłatnych praktyk, staży i ..biedy. Wiem i piszę, bo koledzy z roku wciąż klepią bidę ubabrani w smarach podrzędnych serwisów, marząc o pracy w fabryce za 2tyś.
No..jak widzę pierwsze błotko było w wersji "LIght" i mineło się z celem.
Kłaniam się więc w pas i czekam do wieczora na coś sensownego POD ADRESEM POSTA A NIE AUTORA
Pozdrawiam!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
"Człowiek rodzi się mądry. Potem idzie do szkoły."
To chciałeś powiedzieć, drogi ZIBI.. tylko troszkę Ci się przedłużyło?)
Pozdrawiam, z pełnym szacunkiem oczywiście*
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
"Wójciu Gargamelu, wójciu Gargamelu!!! Tu jestem.."!!! -Sasetka
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
A propos awatara napisałem tylko z czym mi się kojarzy i że mnie smieszy.Mojego awatara wybrałem ponieważ odzwierciedla trochę mój charakter:chodzę swoimi drogami czasami można mnie pogłaskać ale jak trzeba potrafię pokazać pazur Ale jak chcesz Nasza piękna Wróżko możesz się z tego śmiać Oczywiscie wolny kraj i każdy może wybrać awatar na jaki ma ochotę,nie powstrzymałem się zeby go skomentować.Na temat wykształcenia chciałem powiedziec że można być inżynierem i pierdzielić głupoty.Spotkaałem się z określaniem ludzi uczciwie i sumiennie pracujących i do tego uprzejmych mianem "liżących dupska",nazwanie rodaków białasami nie komentuje.Jeżeli chodzi o kontrakt nie każdemu na nim zależy,ponieważ wiąże się to np. z mniejszą iloscią urlopu i czasu który można poswięcić rodzinie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kurna. I nie ma się z kim pokłócić.
Zibi się nie dał sprowokować. No tak, jak to kocur.
Dobra, nie będę głaskać pod włos.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Francisław
Myślisz że na forum nie ma nikogo innego kto miałby jakiś tytuł w kieszeni? Czy może jesteś pierwszy z rodziny który nie ma jedenastu świadectw z podstawówki i tak to z Ciebie wychodzi? Nabijasz się z ludzi z którymi pracujesz. Może oni mają jakiś cel w swoim zachowaniu a Ty jesteś zbyt pochłonięty onanizowaniem sie przed swoim dyplomem żeby to pojąc? Jak jesteś taką kurą znosząca złote jajka to czemu jeszcze nie jesteś ich szefem? Może mógłbyś z pozycji inżyniera wytłumaczyć że można inaczej ...
Swoją drogą to na tych ciężkich studiach Cie nauczyli że robienie zdjęć dzieciom w salonie samochodowym to sposób na spędzenie weekendu?
Ty kiedyś miałeś jeszcze chyba zdjęcie z gitarą, uśmiechem na twarzy i dużą ilością puszek po piwie, nie? To Twój drugi sposób?

W czym jest lepsze zdjęcie na tle dużego telewizora od zdjęcia prawie rozebranej dziewczyny? Ona przynajmniej chwali się tym co MA .... Jeżeli jesteś takim zwolennikiem trudnych pytań to zadam Ci jedno cytując fraszkę mistrza Kochanowskiego:

Zjadłeś wszystkie rozumy? Wymówkę Ci zrobię.
Czemuś ni jednego nie zostawił sobie ???


A kiedy nie masz się do czego przyczepić to głupkowato komentujesz posty ludzi którzy proszą o pomoc, tak ?(ad. postu o butach roboczych gdybyś zapomniał)

Kim Ty jesteś żeby się tak wywyższać pajacu jeden....


Przy okazji przepraszam wszystkich którzy zauważyli że ta wypowiedź nie pasuje do mojego standardowego sposobu dyskusji ale obserwując posty Sz.P inż. Francisława nóż mi się w kieszeni otwiera
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
francislaw napisał:
No i co to się porobiło!! Żeby ludziom proponować dyskusję!! Violka..do parlamentu z Tobą!
Cóż, emocjonalne podejście, cechujące "coponiekórych" bywalców naszego forum świadczyć może o...:
.. komplexach, chęci przygadania komuś (bo jak się na codzień daje jechać po sobie w obcym kraju to przeca trzeba gdzieś odreagować), chęci wyrażenia własnego zdania, co cenię najbardziej, jeśli oczywiście jest konkretna argumentacja, lecz coraz częściej jak już ciotka Violka wspomniała...chęci przyłączenia się do tak niegdyś lubianego przez Szkotów KOBIECEGO sportu, polegającego na obrzucaniu sie błotem..i walki w nim o mężczyznę...
Ok, widzę śmiech na sali..czyli atmosferka na tyle rozluxniona że mogę ruszyć temat. Do sedna więc:
Moi drodzy, zyjemy w świetnie oryginalnym państwie, pełnym specyficznych obywateli i ich ciemnoskórych przyjaciół. Powoli zatracają się granice między afroholendrami i ludnością rdzenną.
Jednak cholera mnie bierze jak widzę swoich współpracowników, Polaków-białasów, którzy już niepierwszy rok pracują w tej samej co ja firmie a za przeproszeniem DUPSKA liżą każdemu "tutejszemu"! Język na poziomie "Kalego"..mogę zrozumieć, głupie zakańczanie każdego zdanie zwyczajowym "he" mogę zrozumieć..ale dlaczegóż do swoich pobratymców jedyne co to potrafią warczeć, narzekać i zdrowie psuć?
Wyobraźcie sobie - zapytałem kilku Holendrów o zdanie:

-no jak chcą dostać kontrakty to muszą być uprzejmi - heh, chłopaki pracują ponad 4 lata, uczą świerzynki, uczą Holendrów, rozwiązują zgadki systemu a przychodzi taki "zielony" Holender i przechodzi po pół roku na umowę;

-a no bo na co macie u nas narzekać..mówi LEO, super zarabiacie, macie prace, internet i bierzącą wodę, to chyba trzeba być szczęśliwym..(a Polska leży gdzieś w Rosji).

Ze mną niestety tak nie ma. Nie raz słyszałem od swoich że kiedyś za to wylecę..ale kto by chciał wywalać kurę strzelającą złotymi jajami od prawie 2 lat?

Powiedzcie, też tak macie? Też zauważyliście że widzą nas jako niedokształconych wyrzutków społeczeństwa, którzy musieli wyjechać bo nie było już dla nas pracy, miejsca na izbach w. czy poprawczakach?

Czekam więc na pierwszy "błotny sparing"!
Do jutra!
inż Franc


francislaw napisał:
"To się porobiło 2"
Suuuuper..na to liczyłem. Ja o gruszce a reszta o pietruszce. Hihihi, powiem tak: fakt że czepiacie się avtara świadczy najprawdopodobniej, że czytanie mojego posta znudziło obydwu Panów po przeczytyniu kilku pierwszych zdań, a do sedna zabrakło kolejnych kilku.

Hmm, nie? W takim razie mylę się; ekipa przeczytała wszystko tyle że uprawia w pracy proceder o którym pisałem.
"NIE PAMIĘTA WÓŁ, JAK CIELĘCIEM BOŁ".

Moi drodzy, to, że w weekend cyknąłem kilka fotek Kacprowi w salonie Lelka w Opolu nie świadczy o zamiłowaniu do drogich fur ani o próbie lansu. A wy gdzie zabieracie swoje dzieciaki lub dzieciaki rodzeństwa? Hmmm, a może lepiej się do nich nie przyznawać bo laski już na faceta z dzieckiem nie spojrzą?
Zaś komentarze świadczą o baaaardzo emocjonalnym i nieprzemyślanym podejściu..do autora, nie zaś do tematu posta i pytań zadanych pod koniec.
Hmm, nie łapiecie? Heh, to czemu piszecie w komentach laseczek że ma piękne oczka, kiedy świeci golizną od samego avataru a w galerii ma większoć fotek robionych przez.. narzeczonego?
"O to się nie pyta"..tak? Nie napiszecie też jej..czemu nie widać jej aktywności na forum, nikomu nigdy nic nie poradziła, video..pusto.., grupy..pusto..? Hihi, stąd biorą się rozwody..nie potraficie zadawać trudnych pytań bo jest łatwiej..
Młodzi ogónie nie potrafią rozmawiać tylko wykrzykiwać racje z tego co widzę po swoich znajomych..ale, każdy może mieć strsa,nie?

Oj..wykształcenia się czepilista..faaaajnie. Wieta, studia uczą myślenia..ale w PL od myślenia do dostania pracy w fachui zarabiania godziwych pieniędzy..jest kilka lat bezpłatnych praktyk, staży i ..biedy. Wiem i piszę, bo koledzy z roku wciąż klepią bidę ubabrani w smarach podrzędnych serwisów, marząc o pracy w fabryce za 2tyś.
No..jak widzę pierwsze błotko było w wersji "LIght" i mineło się z celem.
Kłaniam się więc w pas i czekam do wieczora na coś sensownego POD ADRESEM POSTA A NIE AUTORA
Pozdrawiam!



Franku inzynierze lub inzynierze Franku ja mam zajady i naprawde nie moge sie smiac

Napisales ze ... nie swiadczy o zamilowaniu do drogich fur lub probie lansu hmmm widzac twoje foty ktore ostatni wstawiles to oszukaujesz nas w bialy dzien . Pozdr
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No i proszę..i wyszło szydło z worka.
Znowuż nie dało rady skupić się na wątku a na autorze. Cóż, widocznie autor, nie grzeszący wg Was inteligencją, ma w sobie jednak coś pociągającego. Czyżby jego ironia?
Ok, więc tak: Drogi ypsylonie: zdanie z 11 świadectwem zapisuje dziś w księdze żartów i ripost. Trafne acz nie trafione. Wspomniałeś (wyciągając stare błotko zaległe pod kamieniem) o poście o butach. Przypominam, że Piter też Cię przelał a fakt, że wyzwałeś mnie od debili bo wyśmiałem pomysł zakupu firmowego obuwia roboczego (NIKE, PUMA, ADIDAS) i zapytałem tylko czy na marmur czy na beton, świadczy o tym że Twój ton wypowiedzi jest znacznie częściej "podniosły i deprymujący" niż Ci się wydaje. Hmm, na studiach uczą myślenia ale od pomyślunku do dobrych zarobków i godnego życia po studiach, droga wiedzie przez lata bezpłatnych praktyk i staży. Koledzy z roku klepią więc słodką bidę, babrając się w smarach w podrzędnych serwisach i marzą o 2tyś na rękę i pracy w fabryce aut. Mądrzejsi już wyjechali do niemcowni i GB.
Cóż, czepiłeś się avataru..i tytułu.. A widzisz, ciotka Violka wspomniała że w necie możesz być każdym to też zapytam tak:
Na interii posty pisze DOKTOR NO --> zapytałeś go już jak to jest że pisze je z zaświatów bo załatwił go przecież agent BOND? Nie? Nie zwlekaj!
Co do Avataru..hmm, a Ty przypadkiem nie jesteś liderem KOMBI?
Hmm, kolegów z pracy owszem, wyśmiewam ale i ignoruje. Nie trawię takiego zachowania. Widocznie Ty masz do czynienia ze starszym pokoleniem, już troche bardziej doświadczonym a nie łepkami po 20-pare latek i mniej. Pozatym..lubisz po mnie jechać nie?
Hmm..jeszcze jedno..do wywyższania się jest mi daleko. Nie wiem gdzie to wypatrzyłeś. Uzasadnij? Bo jeśli chodzi Ci jedynie o podpis..heh, to najwyraźniej określenie jakim mnie pieszczotliwie nazwałeś.."pajac"..(jednakże bardzo gejowskie w kontekście Twojej wypowiedzi) powinno odnosić się do Ciebie. Heh, w końcu poskakujesz kiedy poruszy się jakikolwiek temat i bardzo elokwentnie odwracasz kotka ogonem..zamiast pozostać w temacie..czepiasz się autora. Ale..i Twoje zdanie szanuję
Mirkub,heh, a cóż złego widzisz w zamiłowaniu do podróży, plaży, jezior i wypadów do salonów samochodowych? Ja kogoś oszukuję? Wyjasnij mi to proszę? A ja tymczasem postaram się przygotować kolejną ironię na organizowany na mnie najazd
Heh, oby tylko Wam w pięty nie poszło jak się ciotka Violka odezwie,hihihi, bo chyba nie o to jej chodziło Tworząc temat
Pozdrawiam serdecznie wszystkich zawodników z błotnego pola!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak sobie czytam i czytam ... I w jednym przyznam Francislawowi racje,aczkolwiek nie do konca....odnosnie pracownikow...sama mam podobne sytuacje w pracy...miedzy soba narzekaja badz wkurzaja sie na zla organizacje badz brak logiki w rozporzadzeniach szefostwa...ale nikt nie powie tego glosno do szefostwa bezposrednio to jedna rzecza,a druga to przed szefostwem wrecz kajaja sie i bez mydla w cztery litery wlaza,zeby sie wykazac.....tylko nie wiem do tej pory czym....a potem zdziwieni,ze nie sa ani szanowani ani docenieni...i zaczyna sie kwadratura kola..czyli ponowne psioczenie na gore i podlizywanie sie jej jak tylko nadarzy sie okazja...Nie nasmiewam sie z nich,jak to okreslil Franiu,ale wkurzam sie na takie zachowania..tym bardziej,ze dochodzi do tego jakas glupia zazdrosc o fakt,ze szefostwo bierze pod uwage moje zdanie i czasami moge sobie pozwolic na wiecej i wiecej mi uchodzi plazem...za co wg moich wspolpracownikow powinnam zostac wyrzucona z pracy....bo mam odwage powiedziec co mi sie nie podoba czy z czyms nie zgadzam sie....Kazdy jest traktowany tak,jak sobie na to pozwoli...
A kto jakie ma tytuly czy dyplomy itd nie swiadczy o czlowieku...bo mozna miec 10 fakultetow skonczonych a byc ostatnim idiota.....I jak to sie mowi,nie szata zdobi czlowieka
Francislaw...nie podejrzewalam Cie o lansowanie i wywyzszanie sie na portalu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hihi, nie mam zajefajnej fury, nie mam też plazmy. Nie jestem dziewczyną więc dekoltem nie zaświecę..hihi, ale że chrześniaka mam udanego, przyznaje..lansuje dzieciaka, bo skończył 10 lat a już nawet rocznej siostrze pomaga na nocniku
Hihihihih
Dzięki Mała*
Zgłoś wpis


Bliżej nas